Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов: допити в СБУ – це спроба тиску


Колишній перший віце-прем’єр України, перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов заявляє, що слідчі СБУ викликають його на допити, щоб перешкодити роботі з підготовці «Батьківщини» до місцевих виборів. Про це він заявив сьогодні перед четвертим допитом в Службі безпеки.

«По всій Україні у нас відбуваються конференції (партійних осередків), незважаючи на шалений тиск влади, яка протидіє партії «Батьківщина» у виборчому процесі», – заявив Турчинов.

За його словами, активістів партії виселяють з партійних офісів, виготовляють фальшиві печатки та свідоцтва про реєстрацію осередків.

Турчинов зауважив, що йому важко уявити, які питання ставитимуть слідчі. «Зараз я хочу почути, які ще питання можуть мені поставити. В усякому разі, я не бачу інших мотивів для викликів мене на допит, крім спроби політичного тиску і спроби не дати можливості працювати в опозиції», – наголосив бютівець.

Турчинова викликають на допити в СБУ у зв’язку зі справою компанії «РосУкрЕнерго». В цій справі нині під вартою перебувають двоє високопосадовців, які працювали у попередньому уряді Юлії Тимошенко – колишній перший заступник голови НАК «Нафтогаз України» Ігор Дідеднко та екс-начальник Державної митниці Анатолій Макаренко.

XS
SM
MD
LG