Доступність посилання

ТОП новини

Росіяни контролюватимуть український ринок залізничних перевезень (огляд преси)


Київ – Уряд знову стурбований введенням квот на експорт зерна з України. Місяць тому чиновники аргументували необхідність такого рішення низьким урожаєм 2010 року. Тепер за допомогою квот Кабмін має намір боротися з проблемами майбутнього сезону. Перспективи урожаю-2011 ще більш невтішні, адже, як стверджує газета «Діло», осіння посівна кампанія повністю провалена. Заголовок статті «Кабмін боїться голоду».

Курортний сезон-2010 у Криму був успішний. Песимістичні прогнози не справдилися. За даними міністерства курортів і туризму Криму, цього року кількість відпочивальників на півострові зросла більш ніж на 10% у порівнянні з минулим роком. І все-таки проблем не бракує. Крим сьогодні так і залишається одним з відсталих курортів у Чорноморському регіоні. Про те, як можна виправити ситуацію розповідає газета «Голос України».

Росіяни незабаром контролюватимуть український ринок залізничних перевезень. Як інформують «Економічні відомості», запланована на 2011 рік приватизація російської «Першої вантажної компанії» може поставити крапку в монопольному становищі «Укрзалізниці» на українському ринку вантажних залізничних перевезень. Але призведе це не до логічного зниження транспортних тарифів, а їх зростанню у два-три рази більше. Докладніше з прогнозами експертів видання знайомить в матеріалі «Укрзалізниця втрачає монополію».

Є професії, без яких завалиться світ. Серед них, як переконує газета «День», – вчителі. Однак, останніми роками престижність цієї професії різко знизилася. До педінститутів ідуть часто далеко не найсильніші діти, випускники намагаються працювати будь-де, лишень не у школах. Про це свідчить і зарплата вчителя, і його соціальний статус, коли людина приречена виконувати будь-які вказівки начальства й забезпечувати що завгодно, аж до виборчих кампаній влади. Про роль вчителя у переддень його професійного свята газета «День» розповідає у статті «Школа та формування нації».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG