Доступність посилання

ТОП новини

Представництво ЄС: Аштон не говорила про зміни в політиці щодо України


Українські ЗМІ неправильно процитували виступ верховного представника ЄС із закордонних справ Катрін Аштон у Гарвардському університеті. Про це ідеться у заяві представництва Євросоюзу, оприлюдненій сьогодні.

«Змін у політиці ЄС стосовно України не відбулося. Натомість, баронеса Аштон дала зрозуміти у своїй відповіді, що Україна є європейською країною. ЄС готовий до співпраці з Україною в рамках Європейської політики сусідства та «Східного партнерства», що ні в якому разі не є вироком стосовно майбутніх та довгострокових цілей. Зрозуміло, що ми бажаємо зміцнювати зв’язки і ми маємо надію, що Україна бажає цього також», – мовиться в заяві представництва ЄС.

Напередодні в деяких ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Катрін Аштон заявила, що Україна вже не прагне до Європейського Союзу.

З посиланням на виступ Аштон у Гарвардському університеті (США) повідомлялося, що на уточнююче запитання про перспективи українського членства у Євросоюзі представниця ЄС заявила, що «Україна не бачить себе у Євросоюзі, а бачить себе як європейську ідентичність».

XS
SM
MD
LG