Доступність посилання

ТОП новини

Комуністи торгують брендами (огляд преси)


Київ – Місцеві вибори переходять в активну фазу. Кандидати вже можуть подавати документи до виборчих комісій. На Буковині представники Партії регіонів навіть ночували під виборчкомами, аби першими подати документи для реєстрації. Причину такого ажіотажу важко зрозуміти. Адже, як нагадує газета «День», документи прийматимуть до 6 жовтня. Видання інформує, що у деяких селах, наприклад, у Козині під Києвом триває справжня боротьба, а у Донецьку і Львові – практично жодної інтриги. Однак найпильніша увага зараз прикута до Харкова і Одеси. Чому – пояснюється у статті «Глобальні проблеми локальних виборів».

Комуністи нині, як і представники інших партій в Україні, перетворилися на торговців. Торговців брендами, посадами, підсумками голосувань і місцями в списках. Однак, як пише газета «День», списувати з політичного життя України їх поки неможливо. Принаймні найближчих років десять. Адже життя за панування регіоналів «покращуватиметься» щодня, і це лише підігріє рейтинги «безсмертної червоної когорти».

Про те, для кого написаний проект Податкового кодексу, вказують такі цифри: якщо йдеться про права платників податків, то вони перелічені в 14 коротеньких пунктах, а права контролюючих органів – у 42 пунктах докладного тексту. Коли ж ідеться про обов'язки, то тут ситуація протилежна – обов'язки платників податків перелічені у 27 пунктах, а обов'язки контролюючих органів лише у 14 пунктах. Арифметичними підрахунками займалася газета «Голос України».

Засекреченість матеріалів резонансних кримінальних справ більшість юристів вважають справжнім злом, з котрим доводиться миритися. Адвокати намагаються оформити допуск до державної таємниці. А ось добитися розсекречення справ – за це ніхто не береться. Справа безнадійна, навіть якщо очевидно, що таємниці в матеріалах ніякої немає, переконує газета «Вечірні вісті».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG