Доступність посилання

ТОП новини
13 квітня 2021, Київ 23:53

БЮТ вимагатиме відставки Хорошковського


Фракція БЮТ у четвер внесе до парламенту проект постанови про недовіру главі Служби безпеки України Валерію Хорошковському, повідомила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Ми вважаємо, що парламент зобов’язаний проголосувати за відставку глави СБУ», – заявила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також висловилася за необхідність кадрових змін у спецслужбі, які своїми указами має здійснити Президент України Віктор Янукович.

За словами Тимошенко, в ухваленій 5 жовтня резолюції ПАРЄ засуджується факт незаконного втручання СБУ у внутрішньополітичне життя країни. Зокрема, йдеться про тиск на журналістів, політичних та громадських діячів.

«Наша опозиційна команда готова протягом двох тижнів підготувати пакет законопроектів, який реформуватиме СБУ, її функції відповідно до європейських стандартів», – заявила Тимошенко.

У вчорашній резолюції ПАРЄ висловила занепокоєння втручанням СБУ в політичні справи в Україні. «Асамблея висловлює свою стурбованість збільшенням кількості достовірних повідомлень надмірного втручання СБУ у внутрішні політичні справи, включаючи тиск на журналістів та партійних і громадських активістів та їх близьких», – мовиться в документі.

ПАРЄ назвала таке втручання неприпустимим в демократичному суспільстві. Крім того, Асамблея закликала владу реформувати службу безпеки та її діяльність відповідно до європейських стандартів.
XS
SM
MD
LG