Доступність посилання

ТОП новини

Україна не відступиться від амбіцій членства в ЄС – Янукович


Україна не вимагає від Європи «усього і одразу», але вважає, що вже сьогодні можна говорити про підписання угоди про асоціацію та започаткування процесу запровадження безвізового режиму між Україною та країнами ЄС. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на зустрічі з представниками політичних та наукових кіл Франції сьогодні в Парижі.

За його словами, Україна готова виконувати всі «домашні завдання» у тому ж обсязі, що й інші східноєвропейські та балканські країни.

При цьому Янукович висловив сподівання, що країни ЄС, зокрема і Франція, поставляться до цього переговорного процесу як до питання політичного, а не бюрократичного.

«Україна має право більшого очікувати від ЄС, а Європейський Союз має право очікувати більшого від України. Наполягав і наполягаю – Україна ніколи не відступиться ані від політики європейської інтеграції, ані від амбіцій стати членом ЄС», – заявив Президент.

Водночас Янукович зауважив, що Україна враховує при цьому специфіку ситуації, в якій опинився ЄС після першої та другої хвилі свого розширення.

За словами глави Української держави, Україна не заважатиме «роздумам» ЄС про його перспективи. «Навпаки, вона (Україна) спробує їм (роздумам) допомогти. А саме – шляхом власного успішного просування на шляху реформ», – сказав Янукович.

Як заявив український Президент, лише після того, як Україна остаточно сформує бачення свого політичного та економічного майбутнього, її почнуть краще пізнавати у світі.
XS
SM
MD
LG