Доступність посилання

ТОП новини

Парламент відмовився розглянути питання про депутатів-сумісників


Верховна Рада України відмовилася розглянути сьогодні питання про дострокове припинення повноважень народних депутатів України, які суміщають депутатські повноваження з роботою у виконавчих структурах влади.

За пропозицію депутата від фракції БЮТ Андрія Кожем’якіна додати це питання в перелік тих, які парламент гарантовано розгляне в п’ятницю, проголосували 98 депутатів при 226 мінімально необхідних.

Фракція БЮТ наполягала, щоб це питання розглядалося до голосування за зміни до закону про регламент Верховної Ради, але перший заступник спікера Адам Мартинюк, який головував на засіданні, заявив, що оскільки розгляд законопроекту про внесення змін до регламенту вже розпочався, то переривати цей процес не можна.

Він пообіцяв, що після голосування за закон, яким внесені зміни до регламенту, одразу винесе на розгляд питання про депутатів-сумісників.

Питання про депутатів-сумісників було останнім у порядку денному роботи парламенту на сьогодні. Мартинюк поставив на голосування пропозицію одразу після голосування за зміни до регламенту розглянути питання про депутатів-сумісників, однак парламент відхилив її.
XS
SM
MD
LG