Доступність посилання

ТОП новини

Справу щодо власника «Метро-Джекпот» повернули на дорозслідування


Кримінальну справу, порушену проти власника зали гральних автоматів «Метро-Джекпот» у Дніпропетровську, де торік сталася пожежа і загинуло 9 людей, передали на додаткове розслідування. Про це сьогодні повідомив відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Дніпропетровські області.

За повідомленням з міліції, проти власника зали гральних автоматів К. Іванова було порушено дві кримінальні справи: за статтею «Порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей» та «Службове недбальство, що спричинило тяжкі наслідки». Власника клубу взяли під варту.

Однак у ході слідства було встановлено факт підпалу приміщення невстановленими особами, за яким порушено окрему кримінальну справу.

Наразі Апеляційний суд Дніпропетровської області звільнив власника клубу з-під варти, а справу повернув на додаткове розслідування до слідчого управління обласної міліції. Суд наказав слідчим об'єднати всі кримінальні справи в одну і зауважив, що «доведення вини Іванова К.В. можливе у разі встановлення вини інших осіб, які здійснили навмисний підпал».

У Дніпропетровську в ніч на 7 травня 2009 року, в приміщені зали гральних автоматів ТОВ «Метро-Джекпот», сталася пожежа, внаслідок якої 9 людей загинули, 11 отримали опіки і травми різного ступеню тяжкості.

Через трагедію в Україні було припинено роботу усіх грально-розважальних закладів. Згодом парламент заборонив гральний бізнес на території України.
XS
SM
MD
LG