Доступність посилання

ТОП новини

Янукович готує продаж газотранспортної труби (огляд преси)


Київ – Уряд розглядає законопроект, який дозволить приватизацію газотранспортної системи України. Як інформують «Економічні відомості», Міністерство палива та енергетики ініціює зміни закону про трубопровідний транспорт. Вони, з одного боку, підвищать для іноземних інвесторів привабливість проектів з модернізації української газотранспортної системи, а з іншого – допоможуть «Газпрому» отримати над нею контроль. Докладніше про це йдеться в статті «Янукович готує продаж труби».

Вітчизняна вугільна галузь переживає не найкращий період у своєму розвитку. Як констатує газета «День», переважна більшість вугільних підприємств залишається у власності держави та продовжує триматися «на плаву» тільки завдяки мільярдним гривневим дотаціям із державного бюджету. Але довго так тривати не може. Галузь як ніколи раніше, потребує реформ. Про те, які реформаторські зміни чекають на вугільну промисловість найближчим часом інформується в матеріалі «Копанкам» готують конкурентів...».

Чому торф, унікальний природний дар, залишається без належного використання? Над цим питанням розмірковує дописувач газети «Голос України». Найчастіше торф використовували як дешевий сурогат палива для найбідніших. Але ж у нього значно ширший потенціал, наголошує автор. Бо для поліпшення ґрунтів та збільшення врожайності сільгоспкультур годі й шукати щось ефективніше. Не раз торф порівнювали із коштовностями, котрі просто лежать під ногами, але й досі простягнути руку і підняти їх не вдається. Чому? Про це йдеться в публікації «Торф: спалити чи … «з’їсти»?».

Безробіття на селі набирає обертів. І це при тому, що значна частина землі передана селянами в оренду. Чому так відбувається і чого чекати найближчим часом? Про це у статті «Нікому не потрібні» розповідає газета «Голос України».

Сьогодні стартує 27-й тиждень української моди, який триватиме до 22 жовтня. В рамках сезону весна-літо 2011 покажуть 44 колекції як вітчизняних, так і зарубіжних дизайнерів. Про особливості цьогорічних показів докладніше розповідають «Ізвєстія» в Україні» у матеріалі «Модель країни».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG