Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 07:21

Янукович доручив членам Кабміну продовжувати виконання обов’язків


Президент Віктор Янукович доручив членам Кабінету Міністрів, керівникам центральних органів виконавчої влади продовжувати виконувати обов’язки на посадах, діючи відповідно до Конституції й норм законодавства, що не суперечать Основному Закону. Про це йдеться в указі Президента, оприлюдненому на сайті глави держави.

Крім того, Янукович доручив комітету з економічних реформ протягом місяця відпрацювати питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їхніх повноважень, забезпечення скорочення управлінського апарату й видатків на його утримання.

Також Янукович доручив Кабміну підготувати законопроекти про приведення у відповідність до Конституції положень чинного законодавства, внести пропозиції про приведення актів Президента у відповідність до Основного Закону, навести свої рішення й забезпечити приведення актів центральних органів влади у відповідність до Конституції.

Сьогодні набрав чинності закон про Кабмін, що відповідає положенням Конституції редакції 1996 року і який затверджує повноваженням Президента призначення прем’єр-міністра за згодою більш ніж половини конституційного складу парламенту.

1 жовтня Конституційний Суд оголосив рішення про визнання неконституційним закону «Про внесення змін у Конституцію» від 8 грудня 2004 року і доручив органам державної влади невідкладно привести норми законодавства у відповідність до Конституції-1996.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG