Доступність посилання

ТОП новини

Янукович доручив членам Кабміну продовжувати виконання обов’язків


Президент Віктор Янукович доручив членам Кабінету Міністрів, керівникам центральних органів виконавчої влади продовжувати виконувати обов’язки на посадах, діючи відповідно до Конституції й норм законодавства, що не суперечать Основному Закону. Про це йдеться в указі Президента, оприлюдненому на сайті глави держави.

Крім того, Янукович доручив комітету з економічних реформ протягом місяця відпрацювати питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їхніх повноважень, забезпечення скорочення управлінського апарату й видатків на його утримання.

Також Янукович доручив Кабміну підготувати законопроекти про приведення у відповідність до Конституції положень чинного законодавства, внести пропозиції про приведення актів Президента у відповідність до Основного Закону, навести свої рішення й забезпечити приведення актів центральних органів влади у відповідність до Конституції.

Сьогодні набрав чинності закон про Кабмін, що відповідає положенням Конституції редакції 1996 року і який затверджує повноваженням Президента призначення прем’єр-міністра за згодою більш ніж половини конституційного складу парламенту.

1 жовтня Конституційний Суд оголосив рішення про визнання неконституційним закону «Про внесення змін у Конституцію» від 8 грудня 2004 року і доручив органам державної влади невідкладно привести норми законодавства у відповідність до Конституції-1996.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG