Доступність посилання

ТОП новини

ДАІ перевірить дотримання правил переїзду залізниці


Державтоінспекція починає всеукраїнський рейд з відпрацювання дотримання правил переїзду залізничних полотен, а також перевірить всі автотранспортні підприємства і умови перевезення пасажирів. Про це повідомив речник Міністерства внутрішніх справ України Євген Кравець.

За його словами, з сьогоднішнього дня «ДАІ починає комплекс оперативно-профілактичних заходів «Автоперевізник».

Як сказав Кравець, вивчатиметься дотримання водіями правил переїзду залізничних колій і будуть комплексно обстежені залізничні переїзди. Крім того, за його словами, також буде належне реагування на перевезення занадто великої кількості пасажирів.

Водночас, як заявив сьогодні на Харківщині віце-прем’єр Андрій Клюєв, Кабінет Міністрів має намір ліквідувати залізничні переїзди на території країни протягом 5-7 років, замінивши їх мостами й шляхопроводами.

За словами Клюєва, передбачається підготувати державну програму, на першому етапі реалізації якої передбачається обладнати шлагбаумами всі залізничні переїзди, а на другому етапі – замінити їх шляхопроводами й мостами.

44 людини загинули й дев’ять потрапили до лікарні в результаті зіткнення маршрутного пасажирського автобуса з локомотивом, яке сталося вранці 12 жовтня біля Марганця Нікопольського району Дніпропетровської області.

Вчора ввечері три людини загинули й одна потрапила до лікарні через зіткнення швидкої з локомотивом, яке сталося у селищі Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області на регульованому залізничному переїзді.
XS
SM
MD
LG