Доступність посилання

Суд залишив Діденка під вартою


Апеляційний суд Києва залишив під вартою колишнього першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка, відхиливши всі клопотання захисту. Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Таким чином суд залишив у силі ухвалу Печерського райсуду від 6 жовтня про продовження терміну перебування Діденка у Лук’янівському СІЗО до 9 листопада.

«Ми очікували на таке рішення, адже в українських судах сподіватись на інші рішення не варто», – заявив адвокат Ігоря Діденка Юрій Степанов.

Напередодні Апеляційний суд Києва також залишив під вартою екс-голову Державної митної служби Анатолія Макаренка.

Діденко і Макаренко обвинувачуються в справі, яку в червні порушила Служба безпеки України за фактом розтрати службовцями «Нафтогазу» шляхом зловживання службовим становищем 11 мільярдів кубометрів, який належав компанії «РосУкрЕнерго».
XS
SM
MD
LG