Доступність посилання

ТОП новини

МЗС РФ: Тбілісі дестабілізує ситуацію на Північному Кавказі


Міністерство закордонних справ Росії розцінило як провокацію скасування Грузією візового режиму для республік Північного Кавказу.
«Рішення грузинської влади оголосити в односторонньому порядку про введення безвізового режиму для російських громадян, які проживають у низці республік Північного Кавказу, не може бути розцінено інакше як провокація» – мовиться в заяві МЗС РФ, поширеній сьогодні.

Реакцію Москви на введення грузинською стороною безвізового режиму для жителів Північного Кавказу прокоментував віце-прем'єр Грузії, держміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Георгій Барамідзе, заявивши в інтерв'ю телекомпанії «Імеді», що «Грузія має суверенне право встановлювати візові пільги в рамках міжнародного права та законодавства з іншими державами».

11 жовтня президент Грузії Міхеїл Саакашвілі видав указ про те, що громадяни Російської Федерації, які мешкають або зареєстровані в республіках Північного Кавказу – Чечні, Інгушетії, Північній Осетії, Дагестані, Кабардино-Балкарії, Карачаєво-Черксесії та Адигеї – мають можливість від середи 13 жовтня в’їжджати на територію Грузії без віз.
XS
SM
MD
LG