Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 01:10

Литвин: парламент розгляне кадрові зміни в уряді


Голова Верховної Ради Володимир Литвин прогнозує розгляд парламентом кадрових змін у Кабінеті Міністрів у зв’язку з приведенням закону про уряд у відповідність до Конституції 1996 року.

«Відповідаю вам максимально чесно – будуть», – сказав спікер, відповідаючи на запитання, чи буде парламент розглядати переформатування уряду у зв’язку з ухваленням нової редакції закону про Кабмін.

При цьому спікер не уточнив, які саме зміни очікуються в складі уряду. «Кадрові зміни будуть, а які, я думаю, – це питання майбутнього», – сказав Литвин.

Він нагадав, що фракції Партії регіонів, Комуністичної партії й блоку Литвина підписали угоду про формування більшості в парламенті й домовилися разом із Президентом і Кабінетом Міністрів виконувати всі домовленості, які були при створенні коаліції, у кадрових питаннях, а також домовилися проводити консультації з кадрових питань.

13 жовтня Президент Віктор Янукович звільнив Володимира Сівковича й Віктора Слауту з посад віце-прем’єрів. Того ж дня набув чинності закон про Кабмін, який відповідає положенням Конституції-1996 і затверджує повноваженням Президента призначення прем’єр при згоді понад половини конституційного складу парламенту.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG