Доступність посилання

ТОП новини

У США судитимуть представників «вірменської мафії»


«Хресний батько» групи Армен Казарян
Агенти Федерального бюро розслідувань здійснили серію одночасних арештів у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, а також у штатах Нью-Мексико, Огайо і Джорджія. Усього заарештовано 73 особи. Їх звинувачують у крадіжці особистих даних, рекеті, відмиванні грошей, злочинній змові тощо – усього вистачить на кілька десятиліть тюремного ув’язнення, якщо суд доведе їхню вину.

«Обсяг і складність операцій вірменських гангстерів залишають далеко позаду традиційну (італійську) мафію», – сказав на прес-конференції в Нью-Йорку федеральний прокурор Пріт Барара. – Це була справжня злочинна мережа».

Представників «вірменської мафії» судитимуть

x
Угруповання оперувало на всьому просторі країни, від атлантичного узбережжя до тихоокеанського. Штаб-квартири розташовувались у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Огайо і Нью-Мексико. Злодії-медики викрадали персональні дані пацієнтів і колег-лікарів, а потім створювали фіктивні клініки по всій країні. Клініки існували лише на папері, але документація для страхового відшкодування виглядала як справжня.

За визначенням Джаніс Федарчик, директора нью-йоркського відділення ФБР, «усі контакти лікаря з пацієнтом були суцільно міражні». На підставі отих липових історій хвороб складали липові звіти про лікування і надсилали їх до федеральної страхової адміністрації Medicare, звідки отримували цілком реальні гроші.

Вірменський «хрещений батько»

Угруповання діяло під командуванням вірменського кримінального «авторитета» 46-річного Армена Казаряна, мешканця каліфорнійського міста Глендейл, який мав, так би мовити, звання «здодій у законі», що є, як сказав прокурор Барара, «приблизним еквівалентом традиційного гангстерського «хрещеного батька». Заступниками Казаряна були Давит Мирзоян, теж із Глендейла, і Роберт Терджанян із Брукліна, Нью-Йорк.

В обвинувальному акті говориться, що 35-річний Терджанян, крім медичних махінацій, організовував крадіжку кредитних карток, займався контрабандою сигарет і підроблених пігулок «віагри».

Слідство було започатковано в Нью-Йорку після того, як надійшли повідомлення про те, що в близько трьох тисяч клієнтів Medicare вкрадені персональні дані, включно з датами народження й номерами карток соціального страхування.

Злодії також поцупили персональні дані лікарів і створили 118 фіктивних клінік – вони існували лише на папері – у 25 штатах. Прізвища лікарів ставили на фіктивних звітах про лікування. Адміністрація Medicarе надсилала гроші на банківські рахунки фантомних клінік. Спеціальні кур’єри возили гроші до Вірменії.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG