Доступність посилання

ТОП новини

У Канаді судять колишнього чільного військового за вбивства й ґвалтування


У Канаді прокуратура оприлюднила в вівторок деталі злочинів колишнього командувача однієї з найбільших у Канаді військово-повітряних баз, за які йому загрожує довічне ув’язнення без права дострокового звільнення раніше як через 25 років.

47-річний полковник Рассел Вільямз, якого арештували в лютому, в понеділок визнав себе винним у зґвалтуваннях і вбивствах та інших злочинах.

В одному з випадків, як з’ясувалося, він скористався своїми можливостями командира бази Трентон, щоб вистежити розклад і адресу однієї з підпорядкованих йому військових-жінок. Її і ще одну жінку-військову він зґвалтував і задушив. Крім того, він зґвалтував іще двох жінок.

Також у понад 80 випадках він крав білизну дівчат-підлітків і молодих жінок, яку потім зберігав, розклавши за своїм власним каталогом; усю «колекцію» знайшли в нього вдома.

Більшість своїх злочинів, включно з ґвалтуваннями і вбивствами, він знімав на відео й фото.

При цьому Вільямз, якого Збройні сили тепер позбавляють звання, був елітним пілотом, який керував літаками прем’єр-міністрів Канади, а 2005 року пілотував і літак із королевою Великої Британії під час її візиту.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG