Доступність посилання

ТОП новини

В чому причина популярності «Свободи» Олега Тягнибока? (Огляд преси)


Київ – Виборча кампанія вийшла на фінішну пряму. Як стверджує газета «День», найбільша інтрига чинних виборів відбувається на Західній Україні. Адже там головний конкурент «Батьківщини» в регіоні не хто-небудь, а націоналістичне Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Деякі експерти вже охрестили ці вибори «зоряним часом» Тягнибока. У чому причина такого прориву націоналістів? Тут є кілька чинників, зазначає видання. У першу чергу, це криза «Батьківщини». Другий чинник – ідеологія. Радикалізм Всеукраїнського об’єднання «Свобода», а також їхня активна позиція відповідають політичним очікуванням західноукраїнського електорату. Заголовок статті – «Час радикалів».

Газета «Україна молода» стверджує, що у «пронафталінених» коридорах Кабміну нічого не змінюється. А саме: напередодні кожних виборів голова кабінету раптом починає яскраво описувати свої грандіозні досягнення й шукати ворогів, незважаючи на реальність за вікном. А вороги – це завжди опозиція. Так, свого часу Юлія Тимошенко розповідала про відсотки росту й вказувала перстом на «диверсантів» і «провокаторів», які заважають творити її міністрам. Микола Азаров вирішив також не винаходити велосипед. Про передвиборні традиції влади докладніше йдеться в матеріалі «Такі «художники» їм не потрібні!».

Корупція в Україні перетнула допустиму межу, за котрою, як переконує газета «Нова», йдуть безпросвітні злидні і незахищеність. Видання пише, що під час корупційного акту з його учасниками відбувається дивна метаморфоза. З пересічного прохача хабарник перетворюється у привілейовану особу. Відчуття захищеності та обласканості, ніби вас приймають до таємного ордену своїх – солодка наживка, на яку багато хто ловиться. На цих відчуттях, як пише далі «Нова», паразитував радянський блат. І сучасна корупція перейняла цей лукавий досвід. Про те, наскільки сумлінно чинна влада бореться з корупцією, пише автор статті «Зло №1».

Народні депутати здешевили для своїх дружин, дітей і батьків користування залом для офіційних делегацій в українських аеропортах. Віднині, як інформує газета «Факти», члени сімей парламентарів можуть користуватися послугами залів для офіційних делегацій у вітчизняних аеропортах не за 11000, а всього за 180 гривень. Видання підсумовує, що боротьба з депутатськими пільгами, що почалася, вже наказала довго жити.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG