Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську мають переформатувати понад півсотні ДВК – суд


У Дніпропетровську будуть переформатовані 56 дільничних виборчих комісій – Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд визнав незаконними дії міської територіальної виборчої комісії щодо порядку формування дільничних виборчих комісій у межах Бабушкінського району, повідомляє в неділю кореспондентка Радіо Свобода.

Суд зобов’язав ТВК включити до складу дільничних комісій району представників тих політичних партій, які були штучно позбавлені представництва.

Рішення про це суд ухвалив за позовом міської організації партії «Україна Майбутнього».

Раніше в Бабушкінському районі міста було створено 52 великі виборчі дільниці, до складу яких, відповідно до закону, можуть входити до 24 членів комісії. Всупереч вимогам закону, міська ТВК сформувала комісії з 18 членів кожна, і не включила до них низку представників парламентських політичних партій.

При цьому ТВК посилалася на те, що, за словами її представників, включення до складу дільничних комісій більшої кількості осіб призведе до «погіршення в приміщеннях комісій санітарно-гігієнічних норм» роботи.

Минулого тижня про те, що їх не включили до складу дільничних виборчкомів, заявили представники кількох партій. Наприклад, міська організація «Батьківщини» повідомила, що не має жодного представника в складі дільничних виборчкомів Бабушкінського району Дніпропетровська.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG