Доступність посилання

ТОП новини

«Регіони» хочуть застрахуватися від можливого реваншу опозиції (огляд преси)


Київ – Партія регіонів хоче застрахуватися від можливого реваншу опозиції, відклавши парламентські вибори. Такий висновок журналісти тижневика «Ділова столиця» зробили після того, як пропрезидентська більшість направила на розгляд Конституційного Суду зміни до Конституції щодо термінів парламентських виборів. За допомогою цих правок, на думку газетярів, регіонали та їхні союзники хочуть продовжити повноваження Верховної Ради, не давши тим самим опозиції можливості відігратися за поразку на президентських виборах. Заголовок статті – «Депутатам додадуть строк».

У цьому ж числі «Ділова столиця» стверджує, що серед бізнесменів додалося песимістів. Злякавшись зростання цін і девальвації національної валюти, українські підприємці погіршують макроекономічні прогнози та оцінки розвитку власного бізнесу. Про це докладніше йдеться в матеріалі «Бізнес злякався інфляції».

Податковий кодекс ставить велику крапку на інноваційному розвиткові України. Тим самим, на думку дописувача газети «День», робиться рішучий крок у бік остаточного перетворення країни на ринок для іноземних розробок і технологій не першої свіжості. Зокрема, у Кодексі немає жодного слова ні про інноваційну або науково-технічну діяльність, ні про партнерство з бізнесом в інноваційній сфері. Реально ставка робиться на легку промисловість і готельний бізнес, неначе Україна – це не промислова країна з усе ще досить високим науково-технічним потенціалом, а туристичний острів Кіпр. Публікація називається «Інновації в Україні. Знову без механізму розвитку?».

Міністерство юстиції визнало, що обов’язкова державна реєстрація необхідна тільки для тих договорів оренди житла, які складені на термін не менше від трьох років. За словами рієлторів, із 1 жовтня, коли набула чинності норма про обов’язкову реєстрацію, навіть найзаконослухняніші орендодавці перестали це робити. Але експерти вважають, що через недосконалість законодавства власники нерухомості не захищені від шахраїв. Тему досліджує газета «Факти».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Дивитись коментарі (7)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG