Доступність посилання

ТОП новини

Власник автобуса, що потрапив у ДТП в Марганці, переховується в Росії – МВС


Власник автобуса, який зіткнувся з локомотивом, внаслідок чого загинули 45 людей, переховується в Росії, заявив заступник міністра внутрішніх справ України Василь Фаринник.

«Поки що він не може бути підозрюваним чи обвинуваченим, але все одно: водій не був оформлений на роботу, тому в його (власника) діях ми вбачаємо склад злочину за статтею 172 – порушення трудового законодавства, яка спричиняє кримінальну відповідальність», – сказав заступник міністра внутрішніх справ.

За його словами, спочатку власника автомобіля необхідно знайти і допитати.

«Ми думаємо, що мине цей шок, і він зрозуміє, що за конкретні наслідки, тобто за загибель людей, його не притягуватимуть до відповідальності», – наголосив Фаринник.

Він пояснив, що водій автобуса не був оформлений на роботу, відповідно не платив податки. Тому в діях власника автомобіля вбачаються порушення трудового законодавства.

«Санкції, які передбачені за таке порушення, не настільки великі, щоб таким чином поводитися», – наголосив заступник міністра.

Фаринник повідомив, що бічне ліве скло автомобіля (з боку водія) було тонованим на 98%. «Це майже втрата видимості», – заявив заступник голови МВС.

12 жовтня в Марганці Дніпропетровської області на залізничному переїзді пасажирський автобус зіткнувся з локомотивом. Водій перевозив в автобусі 52 пасажирів. Загинули 45 людей, зокрема водій автобуса. За кількістю жертв ДТП стала наймасштабнішою за роки незалежності України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG