Доступність посилання

ТОП новини

Стан свободи слова в Україні за 5 років не змінився – Янукович


Президент України Віктор Янукович заявляє, що за останні п’ять років ситуація зі свободою слова в державі не змінилася.

«Я не бачу нині різниці на екранах телебачення або на сторінках газет, різниці між тим, що було останні п’ять років і нині. Як були програми «Свобода слова» на тих каналах, які були, так вони і тривають, як ходили туди політики різних політичних партій, так і ходять», – сказав глава держави на зустрічі з послами, керівниками дипломатичних місій – спостерігачами сьогодні в Києві.

На зустрічі обговорювали проблеми, пов’язані з майбутніми місцевими виборами в Україні. Янукович назвав принциповим питання свободи слова, додавши: «Скажіть мені, наведіть мені приклад, що змінилося? Чому постає питання свободи слова в Україні? Є таке застереження загальне, я так скажу, що воно є, є такі приклади, що є утиски свободи слова в Україні? Я скажу: немає».

Крім того, поставивши присутнім запитання, чи є приклади утиску свободи слова в Україні, Президент заявив: «Якщо є, дайте мені цю інформацію».

Янукович також запевнив, що робить усе для проведення чесних і прозорих виборів в Україні.

Цього місяця «Репортери без кордонів» оприлюднили рейтинг свободи слова в 178 країнах світу. Україна втратила в цьому рейтингу 42 позиції порівняно з минулим роком.
XS
SM
MD
LG