Доступність посилання

ТОП новини

Антиукраїнський реванш в Україні (огляд преси)


Київ – Українська опозиція все більше нагадує горезвісну мітлу, лозини з якої стирчать у різні боки. Втім, як зазначає газета «День», певний рух до взаємодії усе-таки простежується. Вісім партій домовилися разом протестувати проти фальсифікації виборів, створивши комітет «Стоп фальсифікації!». Ініціатором створення комітету став парламентар і лідер Партії «За Україну» В’ячеслав Кириленко. В інтерв’ю виданню він, зокрема, наголошує, що сьогодні треба давати єдиний рецепт на виклики нового часу. Адже теперішній антиукраїнський реванш набагато сильніший, ніж усі подібні явища до цього. Заголовок матеріалу – «Чотири дні до часу «Ч».

«Справа вбитого журналіста Георгія Гонгадзе досі не розкрита через зобов’язання президента Віктора Януковича перед екс-главою держави Леонідом Кучмою» – про це в «Газеті по-українськи» наголошує колишній адвокат генерала Олексія Пукача Олег Мусієнко. Він вважає, що Пукач відмовився від його послуг під сильним тиском заступника генпрокуратури Рената Кузьміна і Владислава Грищенка, нового слідчого у справі Гонгадзе.

Сьогодні практично зупинені оборудки з продажу зерна і всередині України, і за кордоном. Причина, як пояснюють «Економічні відомості», – уряд досі не визначився з квотами. Така непродумана політика Кабміну, на думку журналістів, паралізує зерновий ринок і продовжує нищити українських сільгоспвиробників. Стаття називається «Азаров змішав хліборобів із багнюкою».

У справі головного «колядуна» Ігоря Зварича намітився незвичайний поворот. Один зі свідків, котрий іще недавно співпрацював зі слідчими органами, відмовився від свідчень. Це В’ячеслав Любашевський, колега підсудного, суддя Львівського апеляційного суду. За даними слідства, 8 жовтня 2008 року він передав голові хабар у 20 тисяч доларів. Тепер той каже, що було не так. Подробиці розповідають «Вечірні вісті» у матеріалі «Від Зварича відмовляються свідки».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG