Доступність посилання

ТОП новини

За фактом зловживань у МВС часів Луценка порушили справу


Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень посадовими особами Міністерства внутрішніх справ за часів міністра Юрія Луценка. Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Василь Фаринник, кримінальну справу порушили за статтею 364 Кримінального кодексу.

За попередніми даними, водій Луценка протягом двох років отримав звання від капітана до підполковника й велику зарплату. Загальний стаж його роботи – 22 роки – йому було зараховано як міліційний стаж, повідомив Фаринник.

«Без міністра, без посадових осіб кадрової служби цього не можна було зробити», – наголосив заступник голови МВС.

За його словами, є документ, підписаний конкретними людьми, про прийом цієї людини на роботу після досягнення нею 47 років, тоді як максимальний вік прийому на роботу – 45 років. «Лист підписував Юрій Віталійович (Луценко), резолюцію ставив Турчинов (Олександр Турчинов, на той час перший віце-прем’єр)», – заявив заступник міністра.

Водночас він акцентував увагу на тому, що кримінальна справа «фактова», і ніхто з конкретних осіб у ній поки що не проходить.
XS
SM
MD
LG