Доступність посилання

ТОП новини

У Кривому Розі продавали спиртне і проводили несправжній екзит-пол – спостерігачі


Спостерігачі Громадянської мережі «Опора» на виборчій дільниці №105256 у Кривому Розі зафіксували продаж спиртного. Про це Радіо Свобода повідомив координатор Громадянської мережі «Опора» у Дніпропетровській області Сергій Федько.

За словами координатора громадської організації, дільниця знаходиться в приміщенні загальноосвітньої школи.

На цій же дільниці спостерігачі зафіксували представників Партії регіонів, які проводили опитування виборців на виході з дільниці. В «Опорі» це кваліфікували як недотримання законодавства.

«Спостерігач «Опори» зафіксував, що троє молодих людей запитують у тих людей, які вже проголосували і вийшли з дільниці, за кого вони проголосували. Наш спостерігач запитав, що вони роблять. Ті пояснили: від Партії регіонів вони отримали завдання робити соціологічне дослідження. Це порушення, адже таке опитування не можна вважати екзит-полом, воно ніде не акредитоване», – повідомив Сергій Федько.

Представники «Опори» також зафіксували низку незначних порушень виборчого законодавства у Кривому Розі, зокрема, на окремих дільницях було виявлено неточності у списках кандидатів від партій на виборах до міської ради. Після зауважень спостерігачів інформацію замінено на достовірну.
XS
SM
MD
LG