Доступність посилання

ТОП новини

КПУ й «Батьківщина»: підрахунок голосів у Запоріжжі заблокований


Представники Комуністичної партії України і партії «Батьківщина» заявляють, що процес підрахунку голосів за результатами виборів у Запоріжжі фактично заблокований.

Зокрема, кандидат на посаду міського голови Запоріжжя Олексій Бабурін повідомив, що паралізована робота практично всіх дільничних виборчих комісій.

За його словами, приблизно о 4:30 дільничні комісії узяли телефонограми з територіальної міської виборчої комісії про припинення роботи, в результаті чого частина голів дільничних виборчих комісій «просто залишила свої робочі місця».

Як заявив Бабурін, така ситуація пов’язана з тим, що на виборах лідирує кандидат у мери Запоріжжя від «Батьківщини» Олександр Сін.
За даними Бабуріна, за підсумками підрахунку 72% бюлетенів за Сіна проголосували 37,54% виборців, за Володимир Кальцева (Партія регіонів) – 30,76%, а за самого Бабуріна – 11,99%.

Запорізькі комуністи подають скаргу до Окружного адміністративного суду міста на рішення міської виборчої комісії припинити засідання.

Також про фальсифікації та блокування підрахунку голосів на виборах у Запоріжжі заявляє «Батьківщина». У цій партії наводять дані, згідно з якими за підсумками підрахунку 76% протоколів Сін лідирує з відривом у 7%.

«Партія «Батьківщина» вимагає негайно припинити фальсифікації, відновити чесний і об’єктивний підрахунок голосів», – йдеться в заяві партії, поширеній у понеділок.

«Батьківщина» також звернулася до правоохоронних органів з проханням вжити заходів і припинити порушення на виборах. Також партія просить міжнародних спостерігачів надати оцінку виборам у Запоріжжі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG