Доступність посилання

ТОП новини

«Опора»: результати виборів на деяких дільницях можуть бути оскаржені


Громадська організація «Опора» припускає, що результати місцевих виборів на окремих дільницях можуть бути оскаржені в судах. Про це повідомила голова «Опори» Ольга Айвазовська.

«День голосування пройшов із численними процедурними порушеннями та організаційними проблемами... У суб’єктів виборчого процесу будуть причини для того, щоб оскаржити результати виборів на окремих дільницях. Це не значить, що вибори будуть скасовані до рад певного рівня, але в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах така перспектива є», – сказала Айвазовська.

Зокрема, за її словами, є перспектива для визнання недійсними результатів голосування на 45-46 одномандатних виборчих округах до Вінницької обласної ради, де на виборчі дільниці не доставили бюлетені для голосування. У разі визнання виборів на цих дільницях такими, що не відбулися, вони повинні бути проведені повторно.

Як заявила голова «Опори», є підстави для оскарження результатів голосування на двох дільницях у Коломийській міській раді (Івано-Франківська область), в 35 одномандатному мажоритарному округу з виборів Хмельницької обласної ради у зв’язку з низкою допущених порушень.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG