Доступність посилання

ТОП новини

Російська сатира на Президента Віктора Януковича


Марко Василів Київ – В ефірі Першого російського каналу днями показали сатиричний сюжет, який може свідчити про те, що стосунки Президента України з російським керівництвом зазнають змін, до того ж, не на користь першого. Досі вважалося, що Віктор Янукович уміло уникає будь-яких непорозумінь із теперішніми господарями Кремля. Але, схоже, ідилія у двосторонніх українсько-російських взаєминах завершилася.

Росіянам показали спародійований образ Віктора Януковича у популярному шоу «Велика різниця» увечері в неділю, 31 жовтня. У пародії Віктор Янукович стає богом, отримавши ці повноваження від Віктора Ющенка.

Згідно зі сюжетом, Віктор Янукович застає в кабінеті незнайомця, що займається прибиранням. Той заявляє, що він – президент, а пил витирає, бо «прибиральниця поїхала до Москви перекладачкою працювати». Незнайомець пропонує Януковичу попрацювати президентом замість нього і вручає йому ганчірку і швабру: «Ти тільки вибори виграй, а далі – все можна!».

Автори пародії пригадали більшість невиконаних Віктором Януковичем обіцянок, зокрема і те, що він нічого не зробив для визнання Україною Осетії. Ба більше. Були зроблені прямі натяки на його кримінальне минуле. «Такий же як Ющенко ... Навіть гірше», – лунає за кадром.

Нагадаємо, що російське телебачення упродовж останніх місяців вже показало серію документальних фільмів, спрямованих проти лідера Білорусі Олександра Лукашенка.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG