Доступність посилання

ТОП новини
07 березня 2021, Київ 10:29

Російська сатира на Президента Віктора Януковича


Марко Василів Київ – В ефірі Першого російського каналу днями показали сатиричний сюжет, який може свідчити про те, що стосунки Президента України з російським керівництвом зазнають змін, до того ж, не на користь першого. Досі вважалося, що Віктор Янукович уміло уникає будь-яких непорозумінь із теперішніми господарями Кремля. Але, схоже, ідилія у двосторонніх українсько-російських взаєминах завершилася.

Росіянам показали спародійований образ Віктора Януковича у популярному шоу «Велика різниця» увечері в неділю, 31 жовтня. У пародії Віктор Янукович стає богом, отримавши ці повноваження від Віктора Ющенка.

Згідно зі сюжетом, Віктор Янукович застає в кабінеті незнайомця, що займається прибиранням. Той заявляє, що він – президент, а пил витирає, бо «прибиральниця поїхала до Москви перекладачкою працювати». Незнайомець пропонує Януковичу попрацювати президентом замість нього і вручає йому ганчірку і швабру: «Ти тільки вибори виграй, а далі – все можна!».

Автори пародії пригадали більшість невиконаних Віктором Януковичем обіцянок, зокрема і те, що він нічого не зробив для визнання Україною Осетії. Ба більше. Були зроблені прямі натяки на його кримінальне минуле. «Такий же як Ющенко ... Навіть гірше», – лунає за кадром.

Нагадаємо, що російське телебачення упродовж останніх місяців вже показало серію документальних фільмів, спрямованих проти лідера Білорусі Олександра Лукашенка.

Дивитись коментарі (11)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG