Доступність посилання

ТОП новини

У Луганську комуністи заявили про тотальні фальсифікацій і вимагають повторних виборів


Спиридон Кілінкаров

Луганськ – У місті боротьба за мерське крісло розгорілася між нинішнім мером, регіоналом Сергієм Кравченком та представником КПУ Спиридоном Кілінкаровим. Останній заявив про тотальну фальсифікацію з боку свого суперника і пообіцяв у будь-якому разі не визнавати результати виборів у Луганську, навіть якщо переможе. Комуніст вказує на численні порушення під час підрахунку голосів і звинувачує правоохоронців у тому, що вони допомагають фальсифікувати вибори.

Союзники по більшості у Верховній Раді – «регіонали» та комуністи – гостро конфліктують у Луганську. Між двома силами виникла гостра суперечка за посаду мера. Нинішній міський голова Сергій Кравченко, заручившись всебічною підтримкою парламентарія Олександра Єфремова, впевнено пішов на вибори.

Однак гідну конкуренцію регіоналові склав представник комуністів, народний депутат Спиридон Кілінкаров. Знайшовши союзників серед відомих луганських бізнесменів та провівши яскраву інформаційну кампанію, Кілінкаров стрімко набрав рейтинг. Наразі комуніст заявляє, що на виборах міського голови переконливо веде перед.

«Із 225 дільниць ми обробили первинні протоколи. На 183 дільницях ми їх отримали. На сьогодні результати – плюс 2700 голосів на нашу користь», – запевняє кандидат від КПУ.

Протоколи переписують?

Мітинг комуністів біля обласного управління МВС проти фальсифікації виборів у Луганську, 2 листопада 2010 року
Втім, Спиридон Кілінкаров визнавати результати виборів, навіть якщо переможе, не збирається. За його словами, вибори до місцевих органів влади тотально фальсифікуються. Адже регіонали заявили, що із 38 кандидатів-мажоритарників до міської ради пройшли 37 від Партії регіонів. Протоколи переписуються у територіальних виборчих комісіях, каже Кілінкаров.

«Дали команду всім дільничним комісіям припинити підвезення протоколів, заблокували роботу дільничних виборчих комісій і їдуть в ТВК із протоколами, які не запечатані в спеціальні пакети і вже в самому ТВК (у райрадах) фальсифікують результати виборів і протоколи», – обурюється він.

Партія влади заявляє про свою перемогу

Тим часом, у міському штабі Партії регіонів говорять про упевнену перемогу свого кандидата. Щоправда, називають цифри лише з одного із чотирьох районів міста – Кам’янобрідського, який є найменшим за населенням і вважається рідним для нинішнього мера.

«Підсумки голосування: Кілінкаров Спиридон Павлович – 3555 голосів; Кравченко Сергій Іванович – 5279 голосів. У мене, на жаль, немає зараз у руках решти протоколів трьох районів міста», – зауважив Валерій Галінкін.

Напередодні в одній із районних ТВК виникла сутичка за участі Спиридона Кілінкарова. Членів комісії від КПУ начебто вигнали з приміщення, а самого нардепа та його прибічників до будівлі не пустила міліція. За словами Кілінкарова, у фальсифікації активну участь беруть силові структури. Комуніст пообіцяв передати до прокуратури всі матеріали, зокрема відео, які підтверджують його слова. Він збирається звертатися до Президента України з вимогою провести у місті повторні вибори.

Дивитись коментарі (7)

XS
SM
MD
LG