Доступність посилання

ТОП новини

Азаров закликає до швидкого формування місцевих органів влади


Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликає депутатів місцевих рад після офіційного оголошення результатів виборів у терміновому порядку сформувати органи влади на місцях.

Відкриваючи засідання уряду, прем’єр зауважив, що Кабінет Міністрів і місцеві державні адміністрації готові допомогти всім, незалежно від кольорів партійних прапорів тих політичних сил, від яких їх обрали.

Азаров нагадав, що наближається зима, і часу «на розкачку» немає, тому потрібно ухвалювати бюджети всіх рівнів.

Крім того, прем’єр заявив, що результати виборів до органів місцевого самоврядування, які відбулись 31 жовтня, свідчать про довіру народу до влади.

«Вибори відбулись спокійно, демократично, мільйони людей змогли віддати свої голоси за того кандидата, за ту політичну силу, яка більше всього імпонувала їхнім поглядам. Результати виборів свідчать, що у більшості своїй народ довіряє владі, Президенту України, уряду, правлячій Партії регіонів», – сказав Азаров.

За його словами, вибори продемонстрували, що кандидати навчилися визнавати свої поразки. «Про нову політичну атмосферу в країні яскраво свідчить те, що народилася нова традиція: кандидат, який завдяки прозорості виборів та паралельного підрахунку голосів знає, що програв, цивілізовано вітає свого суперника», – сказав Азаров. Він наголосив, що «це паростки нової політичної культури».

Тим часом, деякі політичні сили заявили про масові порушення на виборах. Зокрема, недемократичними назвали місцеві вибори у ВО «Батьківщина». Про порушення в деяких регіонах заявили і союзники Партії регіонів по парламентській більшості – комуністи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG