Доступність посилання

ТОП новини

Через «Єврорегіон Донбас» поглинуть Україну (огляд преси)


Київ – Українці, добре орієнтуючись у політиці, чомусь не вважають себе учасниками її формування на рівні держави, – переконують соціологи. Як пояснює такий скепсис експерт газети «День», все тому, що Україна дуже повільно наближається до громадянського суспільства. Вийшовши з тоталітарного суспільства, де все вирішує держава, країна надто повільно рухається до будівництва демократичної держави. Як можна цей процес пришвидшити йдеться в матеріалі «Парадокс виборця».

В Україні нова мода: замість ліквідованих вільних економічних зон вводять «еврорегіони». Як попереджає газета «Нова», ця нібито форма співробітництва територій може стати початком повзучого поглинання Росією України частинами. Докладніше про це читайте в статті «Усім буде Донбас!».

В цьому ж числі газета «Нова» стверджує, що для того, аби виправдати прорахунки в столиці, керівництву країни навіть не довелося шукати цапа- відбувайла. Про те, хто ним став розповідається в публікації «Черновецький – мер про всяк випадок».

Прем'єр Микола Азаров змушений виправдовуватися. Як переконує газета «Україна молода», невпевненості його позиції надає як сам період політичного міжсезоння, так і бажання керівника уряду хоча б показувати уявні успіхи – якщо не існує реальних. А цього його стремління не розуміють: відтак з'являються конфузи. Скажімо, Прем'єр заявив, що Україну вже практично вирішили прийняти до угоди про вільну торгівлю, а потім ці слова спростував офіційний Брюссель. Наприкінці минулого тижня пан Азаров сказав, що вартість російського газу для України знизиться. А за кілька днів українського Прем'єра спростував офіційний речник «Газпрому»: мовляв, жодних нових домовленостей не існує! Про інші конфузи Азарова йдеться в матеріалі «А пінгвінів ми оподаткуємо!».
Фермери збираються страйками домагатися дозволу експорту зерна. Як інформують «Економічні відомості» , збитки селян до кінця цього року сягнуть 10 млрд. грн., якщо уряд не вирішить проблему з вивозом зерна за кордон. Публікація називається «Фермери втрачають терпіння».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Дивитись коментарі (4)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG