Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція має виробити спільні принципи, а не сперечатися про лідерів – Томенко


Віце-спікер парламенту Микола Томенко заявляє, що опозиція має почати «серйозний переговорний процес» щодо спільних правил поведінки.

«На сьогодні Тимошенко – одна з ключових гравців у системі опозиції. Те, що вона намагається позиціонуватися як лідер загальної опозиції – це і плюс, і мінус для неї. Плюс – що вона за всіма дослідженнями вважається найпослідовнішим опозиціонером. Мінус – це створює проблеми у наших взаєминах із братськими опозиційними політичними силами, тому що вони вважають, що треба знайти якийсь формат взаємин, де немає лідерів і заступників», – заявив Томенко в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, з цим пов’язаний і результат опозиційних сил на місцевих виборах. «Чому нам не вдалося визначити єдині правила поведінки перед виборами? Тому що ця проблема, чи є в нас один лідер, чи нема, створює проблему», – сказав віце-спікер.

Як заявив Томенко, така ж проблема стосується майбутніх президентських виборів. «На мою думку, до них ще так далеко, що я би дійсно знімав проблему лідерства в опозиції, а говорив би про певні принципи і в межах цих принципів співпрацював», – заявив бютівець.

Він наголосив, що на сьогодні опозиція має зробити висновок, «як визначити єдині правила поведінки, де б, можливо, оце домінування не було перешкодою до співпраці».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG