Доступність посилання

ТОП новини

У п’ятницю в Тернополі ВО «Свобода» розпочинає акцію протесту


5 листопада Тернопільська обласна організація ВО «Свобода» розпочинає акцію протесту проти спроби фальсифікації виборів під час підрахунку голосів.

Як повідомили у прес-службі «Свободи», активісти партії розіб’ють наметове містечко біля приміщення міської виборчої комісії.

«Звідти відбудеться марш проти виборчого свавілля та розбиття другого наметового містечка біля облдержадміністрації. Свободівці вимагають припинити спроби фальсифікації виборів під час підрахунку голосів», – ідеться у повідомленні.

Також відбудеться засідання сесії Тернопільської обласної ради, на якому за поданням голови облради Олексія Кайди буде розглядатися питання про спроби фальсифікації результатів голосування на Тернопільщині.

У ВО «Свобода» повідомляють, що Тернопільська міська виборча комісія планує позбавити депутатських мандатів 6 із 24 свободівців, які здобули перемогу у мажоритарних округах міста Тернополя.

4 листопада Київська та Івано-Франківська обласні організації «Свободи» заявили про масові фальсифікації при встановленні результатів голосування на місцевих виборах 31 жовтня, зазначає прес-служба.
XS
SM
MD
LG