Доступність посилання

ТОП новини
12 квітня 2021, Київ 17:22

Прокурора змінили. На черзі прем’єр? (Огляд преси)


Київ – Коли в березні цього року Микола Азаров став прем’єром, практично все експертне співтовариство передрікало йому швидку відставку. Мовляв, це «уряд камікадзе», покликаний робити непопулярні антикризові заходи. Його відставки чекали у вересні. Потім після місцевих виборів. Тепер оцінки в експертному середовищі не збігаються. Хто ж може замінити Миколу Яновича? Як інформує газета «День», ймовірними кандидатами на крісло прем’єра, найчастіше називають три прізвища: Колесніков, Бойко і Тігіпко. Більше про це йдеться в статті «Прокурора змінили. На черзі прем’єр?»

Тижневик «Влада грошей» зауважує, що ефективний спосіб налагодити комунікацію з високопосадовцем – заручитися підтримкою його «правої руки». У кожного міністра або губернатора є довірені особи, які допомагають бізнесу вирішувати делікатні питання. Але головна інтрига тонкого процесу звідництва бізнесу і влади – відповідь на запитання, хто у строкатому оточенні можновладців є справжньою «правою рукою»? Роздуми і поради читайте в матеріалі ««Підрулити з правого боку».

Незважаючи на амбіційні плани зі зниження залежності від російського газу і розвитку альтернативної енергетики, влада знову виділяє мільйони гривень на будівництво газопроводів. Як стверджує тижневик «Влада грошей», уряд іде протоптаною стежкою. Адже побудувати газопровід значно простіше, аніж реалізувати проекти з альтернативної енергетики.

Пакет законів щодо регулювання ринку землі нова влада планує ухвалити до початку 2011 року. Після цього парламент може скасувати мораторій на продаж землі. Як стверджує експерт «Газети по-українськи», великі аграрні бізнес-групи сьогодні готові скуповувати угіддя. Хоча навряд чи землі скуплять за рік чи два. Бо навіть якщо встановлять мінімальну ціну 16 тисяч гривень, це колосальна цифра. Ажіотажу не буде. Докладніше з прогнозами експертів видання знайомить у статті «До європейських цін на землю дійдемо за п’ять років».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG