Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 07:22

Партія регіонів лідирує у Рівненській облраді. У Рівному – «Батьківщина»


За ВО «Батьківщина», згідно офіційних даних, проголосували більше 18 відсотків виборців, які прийшли на дільниці Рівненщини, а за «регіоналів» – трохи більше чотирнадцяти відсотків.

Однак чверть місць в обласному представницькому органі отримає саме партія влади – за рахунок «мажоритарників», серед яких – 16 представників Партії регіонів і лише шість – «Батьківщини». Тим часом «Батьківщина» досі бореться з Партією регіонів за перемогу у двох одномандатних мажоритарних округах Рівненщини. Тривають судові розгляди справи за скаргою «Батьківщини» стосовно законності перерахунку голосів у 35-му окрузі (місто Кузнєцовськ) та за скаргою Партії регіонів, котра не визнає переваги у два голоси кандидатки від «Батьківщини» над своїм кандидатом у Млинівському районі.

У Рівненській обласній раді 80 депутатських місць. Окрім лідерів, їх отримають вісім «нашоукраїнців», семеро членів «Народної партії» Литвина, п’ятеро «свободівців», четверо представників «Сильної України» і по троє – від «Фронту змін» та нещодавно утвореного в області «Всеукраїнського патріотичного союзу». По одному депутатові у Рівненській обласній раді матимуть Українська Народна партія, «Єдиний центр», «Відродження» і соціалісти.

Інша ситуація у Рівненській міській раді, адже «Батьківщина» отримала майже 16 відсотків голосів рівнян, а ВО «Свобода» – більше 12 відсотків. Партія регіонів тут лише на третьому місці: «регіонали» взяли 10,7 відсотків.

За даними екзит-полу компанії «GfK Ukraine», за «Батьківщину» голосували більше чверті виборців, котрі прийшли на дільниці Рівненщини. Прогноз похибки у 3,6 відсотка не справдився. Опозиціонери вважають це наслідком фальсифікацій.

12 виборчих дільниць Рівненського району ще не здали протоколів з мокрою печаткою до ТВК Рівненського району.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG