Доступність посилання

ТОП новини
23 квітня 2021, Київ 19:42

Після сутички з комуністами у центрі Києва затримано 6 осіб


Понад дві тисячі прибічників Компартії України, попри заборону суду, зібралися сьогодні в центрі Києва біля пам'ятника Володимиру Леніну в з нагоди чергової річниці «Жовтневої революції».

У столичному главку міліції повідомили, що стосовно організаторів цієї акції буде складено адміністративні протоколи за частиною 2 статті 185 Кодексу України про адмінпорушення – за порушення правил проведення масових акцій.

У главку наголосили, що нікого з учасників акції від Компартії не затримували.

Водночас представники міліції повідомили, що затримано шістьох представників Комітету Помаранчевої революції, які також зібралися в неділю в центрі Києва і намагалися перешкодити акції комуністам, що призвело до невеликої сутички. Стосовно них буде складено адміністративні протоколи.

Прибічники Компартії України поклали квіти до пам'ятника Леніну та рушили Хрещатиком на майдан Незалежності.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій 6 та 7 листопада на майдані Незалежності. Таке рішення суд ухвалив за зверненням Київської міської державної адміністрації (КДМА).

Раніше заявку на проведення акцій у центрі Києва подала Комуністична партія – з нагоди 93-ї річниці «Жовтневої революції». А Всеукраїнське об'єднання «Свобода» планувало 7 листопада провести на майдані Незалежності акцію на згадку про жертви «московсько-більшовицького режиму».
XS
SM
MD
LG