Доступність посилання

ТОП новини

Азаров закликає австрійців інвестувати в Україну


Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликає австрійських інвесторів інвестувати в Україну. «Стабільність, надійність, передбачуваність – це основні умови, які ми гарантуємо всім, хто захоче з нами працювати», – сказав український прем’єр під час «Українського ланчу» в рамках Віденського економічного форуму сьогодні у Відні.

При цьому, за словами Азарова, «уряд робить все від нього залежне» для дерегуляції та спрощення ведення бізнесу в країні. «Я нещодавно розглядав пропозиції наших міністерств, і ми домовилися, що у нас буде щонайбільше один контролюючий орган у міністерстві», – заявив український прем’єр.

За його словами, уряд має намір підтримувати всі напрями можливого інвестування, які пов’язані з розвитком країни. Як заявив Азаров, перспективним для австрійських інвесторів може стати, зокрема, агропромисловий комплекс України. При цьому прем’єр наголосив, що розвиток українського АПК не загрожує фермерам із Франції чи Польщі, оскільки на першому етапі він орієнтуватиметься на покриття внутрішніх потреб України. «Ми імпортуємо м’ясо. Навіщо? Ми можемо повністю забезпечити свої потреби в цьому… Тому ми закликаємо вас вкладати в агропромисловий комплекс», – додав Азаров.

При цьому, за словами прем’єра, найближчим часом в Україні буде встановлено ринок землі, що може дати потужний імпульс можливим інвестиціям. Крім того, серед пріоритетних напрямів можливого інвестування він назвав співпрацю у сфері медицини, модернізації вітчизняної газотранспортної системи і, зокрема, будівництва заводу з переробки скрапленого газу.

Крім цього, Азаров запропонував інвестувати в енергозберігаючі технології України. Він наголосив, що зменшення енергоємності вітчизняної економіки – це основне завдання українського уряду.

Також серед можливих напрямів прем’єр назвав вітчизняне суднобудування, авіапром, високі технології. «Ми маємо намір переоснастити наші школи, вищі школи комп’ютерною технікою. Навіщо нам купувати комп’ютери, коли ми можемо їх робити самі?», – заявив Азаров, додавши, що в Україні є відповідні фахівці, які зуміють забезпечити успішну реалізацію цих проектів.

Крім цього, Азаров наголосив на можливостях інвестування в розвиток дорожньої і портових інфраструктур.
XS
SM
MD
LG