Доступність посилання

ТОП новини

У Луценка взяли підписку про невиїзд


Екс-міністр внутрішніх справ України, лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко заявляє, що кримінальна справа проти нього є наслідком його політичної та міліцейській діяльності, і має намір оскаржити порушення кримінальної справи в суді. Про це він заявив сьогодні після допиту в головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України.

Як зауважив Луценко, спочатку він проходив у справі як свідок, потім як підозрюваний, а зараз його процесуальний статус змінили на обвинуваченого. За його словами, кримінальну справу порушили за статтею 191 Кримінального кодексу України. «Мова йде про те, що я нібито вступив у змову зі своїм водієм і створив умови для нарахування йому зайвої пенсії, яка дорівнює близько зайвих 40 тисяч гривень», – сказав Луценко.

Також Луценко повідомив, що йому обрали запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. «Намагалися зробити невиїзд із мого будинку, але залишили потім невиїзд з міста Києва», – сказав він.

«Сьогодні я подам до Печерського суду скаргу щодо порушення кримінальної справи, яке вважаю незаконним і необґрунтованим. Будемо сподіватися, що в Україні ще залишаються чесні судді… Я впевнений, що не скоював злочину і не буду відповідати за цю кримінальну справу. Тому що мої дії не призвели до збитків в державі», – повідомив Луценко.

За його словами, нещодавно його попереджали про те, що як він не припинить критикувати Партію регіонів і підтримувати Юлію Тимошенко, то «матиме проблеми». «Ці проблеми настали минулої п’ятниці через порушення кримінальної справи», – заявив екс-міністр.

Раніше сьогодні в прес-службі партії «Народна самооборона» повідомили, що Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка за підозрою в розтраті державного майна та зловживанні службовим становищем.
XS
SM
MD
LG