Доступність посилання

ТОП новини
11 квітня 2021, Київ 11:22

В Україні стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Яцика


У Дніпропетровську сьогодні урочисто відкрили ХІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Конкурс відбуватиметься у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Як повідомили в оргкомітеті, організатори конкурсу – Ліга українських меценатів та Міжнародна громадська організація «Інститут Україніки» за підтримки управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

У міжнародній громадській організації «Інститут Україніки» кажуть: проведення конкурсу знавців української мови саме на Дніпропетровщині є знаковою подією для регіону.

Конкурс, як і раніше, пройде у чотири етапи за олімпійською системою – шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський. Передбачається, що цього року в ньому загалом візьме участь понад п’ять мільйонів школярів та студентів. Нагородження переможців проведуть у травні.

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика проходить в різних куточках світу і має на меті утвердження української мови.

Раніше Михайло Слабошпицький, співголова координаційної ради конкурсу, виконавчий директор Ліги українських меценатів, заявив, що Міжнародний XI конкурс знавців української мови імені може не відбутись, адже Міністерство освіти й науки України «одноосібно вийшло з числа організаторів конкурсу».
XS
SM
MD
LG