Доступність посилання

ТОП новини

Міліція заперечує факт побиття міліціонерами «свободівців»


Центр зв’язків з громадськістю Управління МВС в Івано-Франківській області оприлюднив офіційне повідомлення «з приводу подій у приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації».

У ньому мовиться, що сьогодні «понад дві сотні громадян, в основному активістів та прихильників ВО «Свобода», намагалися юрбою увірватися у приміщення Івано-Франківської обласної держадміністрації у той час, коли там працювала обласна територіальна виборча комісія».

Таке «входження в приміщення режимного об’єкту», очолюване Олегом Тягнибоком, як мовиться у повідомленні, «швидше нагадувало своєрідний штурм».

«Підсилена працівниками спецпідрозділу «Беркут» охорона не пропустила агресивно налаштованих людей і спонукала їх покинути приміщення. Міліціонери діяли виключно у рамках своїх повноважень, хоча дії і поведінка «свободівців» були далекими від толерантних», – мовиться в документі.

У МВС в області заперечили інформацію прес-служби ВО «Свобода» про те, що міліціонери побили кількох активістів цієї організації.

Натомість в управлінні повідомили про пошкодження форменного одягу працівників міліції, нецензурну лайку на їхню адресу та поранення одного з міліціонерів, якого доправили до лікарні.

Раніше у ВО «Свобода» повідомили, що під час акції представників цієї політичної сили перед обласною виборчою комісією сталася сутичка між ними і правоохоронцями. «Працівники підрозділу «Беркут» намагалися не допустити нас, громадян України, до обласної виборчої комісії. Декілька «беркутівців» накинулися на мене, заледве не розірвавши мій одяг. І коли кілька наших прихильників кинулися мене захищати від цього свавілля, їх вмить кинули на землю, де працівники силових структур почали їх брутально бити ногами», – цитує прес-служба ВО «Свобода» слова Тягнибока.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG