Доступність посилання

ТОП новини

У Могилеві-Подільському мером стає громадянин Молдови – «Наша Україна»


За попередніми підрахунками, у виборах на посаду міського голови міста Могилева-Подільського Вінницької області переміг кандидат від Партії регіонів Петро Бровко, який виявився громадянином Молдови, повідомляє прес-служба партії «Наша Україна».

За словами члена політради «Нашої України», нинішнього міського голови Могилева-Подільського Михайла Саволюка, Бровко завідомо подав до могилів-подільської територіальної виборчої комісії неправдиву інформацію, вказавши у своїх автобіографічних даних українське громадянство.

Група кандидатів на посаду міського голови, зокрема і представник «Нашої України», зверталися до тервиборчкому з вимогою зняти з перегонів громадянина Молдови, проте комісія залишила скаргу без розгляду. Не отримавши відповіді від комісії, учасники виборчих перегонів звернулися до Київського апеляційного адміністративного суду, бо Вінницький адміністративний суд відмовився розглядати їхню заяву. У неділю, 7 листопада, Київський апеляційний адміністративний суд змусив Вінницький адміністративний суд розглянути заяви кандидатів та ухвалити законне рішення, заявили в «Нашій Україні».

У Вінницькій обласній виборчій комісії підтвердили, що був факт звернення з цього питання, але остаточного рішення поки що немає. «Дійсно, такий випадок розглядався. Матеріали направлено до СБУ. Але вердикту ще немає. Остаточне рішення ухвалить або міська виборча комісія, або суд», – пояснив представник облвиборчкому.
XS
SM
MD
LG