Доступність посилання

ТОП новини

Нацрада відібрала частоту у ТРК «Київ»


Київ – Десятого листопада Національна рада з телебачення та радіомовлення відмовилася продовжити ліцензію телерадіокомпанії (ТРК) «Київ». За це рішення проголосувало шестеро членів Національної ради. Про це повідомила на брифінгу після засідання заступник її голови Нацради Лариса Мудрак.

Вона також сказала, що тепер частоту, на якій здійснював мовлення столичний телеканал, буде виставлено на конкурс.

Пояснюючи причину відмови в продовженні ліцензії, Мудрак нагадала, що ТРК останнім часом отримала три попередження й один штраф. «Такої безпрецедентної кількості порушень не було в жодної ТРК», – наголосила вона.

Відповідаючи на уточнююче запитання, які порушення були у ТРК «Київ», Мудрак сказала, що компанія порушувала неодноразово закон України про рекламу, зокрема, показувала рекламу медичних препаратів і рекламувала лікування, на які не було ліцензій.

За її словами, компанія також порушила програмну концепцію мовлення. Було зафіксовано перевищення кількості релігійних програм, зокрема дитячі програми мали релігійний зміст.

У середу заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов з'явився на засідання Нацради і заявив про зацікавленість КМДА у продовженні дії ліцензії, оскільки адміністрація прагне брати участь у впливі на інформаційну політику, зокрема за рахунок комунальних ЗМІ, до яких належить і ТРК "Київ".

Але члении Нацради звернули увагу на безпрецедентну кількість порушень ТРК «Київ». Телекомпанії запропонували "розпочати все з чистого аркуша", тобто взяти участь у конкурсі, на який буде виставлено частоту.

Нацрада запізнилася зі своїм рішенням – Джангіров

Голова Нацради Володимир Манжосов зазначив, що компанія здійснюватиме мовлення аж до підбиття підсумків конкурсу, оскільки така звичайна практика Нацради.

Після голосування в. о. генерального директора ТРК «Київ» Дмитро Джангіров заявив, що всі терміни розгляду заяви компанії щодо продовження ліцензії вже закінчилися (термін дії ліцензії закінчився 28 жовтня), тому ліцензію має бути продовжено автоматично.

Також Джангіров повідомив, що компанія вже оскаржила дії Нацради в суді, і, крім того, звернув увагу, що ТРК "Київ" має ліцензію N1232, а Нацрада на всіх засіданнях розглядала ліцензію N1174, про яку йому нічого не відомо.

ТРК «Київ» було створено в 1997 році як комунальний засіб масової інформації Київської міської державної адміністрації (КМДА). Мовлення ТРК здійснюється на Київ, Київську, Житомирську, Черкаську, Чернігівську та Сумську області.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG