Доступність посилання

ТОП новини

У Луганську виборча комісія визнала мером регіонала


Сьогодні о 12:00 має відбутися перша сесія депутатів Луганської міської ради нового скликання. Відповідна постанова опублікована на сайті міського голови. На порядок денний винесене питання – «Про результати виборів депутатів Луганської міськради шостого скликання і Луганського міського голови».

Згідно з постановою Луганської міської виборчої комісії від 10 листопада, за результатами чергових виборів Луганським міським головою зареєстрували Сергія Кравченка. Також зареєстровані 76 депутатів Луганської міської ради шостого скликання.

Результати виборів мера Луганська, оприлюднені міським тервиборчкомом, засвідчили перемогу кандидата від Партії регіонів Сергія Кравченка, який на 21 голос випередив свого конкурента, комуніста Спиридона Кілінкарова. Водночас, у КПУ заявили про фальсифікації і вимагали перевиборів.

9 листопада Жовтневий районний суд Луганська ухвалив постанову, якою скасував рішення старшого слідчого прокуратури про порушення кримінальної справи за фактом підробки виборчих документів на трьох дільницях у Луганську. У постанові суду сказано, що причина такого рішення – відсутність достатньої кількості підстав для порушення кримінальної справи. Протягом семи днів працівники прокуратури можуть оскаржити дане рішення в Апеляційному суді Луганської області.

Саме в рамках розслідування кримінальної справи про підробку виборчих документів прокуратура встановила, що на кількох виборчих дільницях Луганська було спотворене волевиявлення громадян. У результаті цієї перевірки прокуратури, кандидат у мери Луганська від КПУ Спиридон Кілінкаров набрав у сукупності по трьох ділянках на 43 голоси більше, ніж було відображено в офіційних даних Луганської міської територіальної виборчої комісії.

Вчора ж Президент Віктор Янукович змінив голову Луганської обласної державної адміністрації, звільнив Валерія Голенка й призначив на цю посаду Володимира Пристюка. Пристюк до цього призначення обіймав посаду першого заступника голови Луганської облради.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG