Доступність посилання

ТОП новини

Українським олігархам варто остерігатися кремлівської політики (огляд преси)


Київ – Якщо раніше Україна озиралася на Росію часто, то сьогодні це потрібно робити ще частіше і оцінювати всі кроки Кремля, надто ж політичні. А все тому, що, як переконує газета «День», нинішня українська влада багато в чому копіює російський сценарій управління державою. Чи варто це робити? – запитує видання. Адже у Росії відбуваються періодичні вбивства й побиття журналістів, правозахисників. Крім того, українським олігархам, які стоять за владою, варто пам’ятати про справу Михайла Ходорковського, який через політичні амбіції вже 7 років перебуває за ґратами. Більше про це йдеться в статті «Про вакансію «українського Ходорковського». Чи цього хоче вітчизняний бізнес?».

Асоціація фермерів і приватних землевласників вимагає від уряду негайно скасувати будь-які обмеження на експорт зерна. Причина – блокування поставок зернових за кордон за експортними контрактами завдає колосальних збитків сільськогосподарським виробникам. За попередніми даними, вони вже перевищили 10 мільярдів гривень. Проблему порушує газета «Голос України».

«Держслужба... з «чорного ходу», або Як у деяких чиновників закон стає дишлом?» – у статті під таким заголовком газета «Україна молода» розповідає про порушення деякими високопосадовцями Закону про державну службу. Зокрема, журналісти розповідають про утаємниченість постаті керівника Київської державної податкової адміністрації Анатолія Петренка, який приховує певні етапи кар’єрного зросту. А ще газетярі не можуть збагнути, чому не зважаючи на пенсійний вік, він, всупереч законодавству, продовжує очолювати поважну регіональну силову структуру.

Для багатьох українців питання «в якому банку відкрити депозит» або «де застрахуватися» вельми актуальне. Тижневик «Влада грошей» досліджує, чи готові фінансові установи розкрити всю інформацію, необхідну споживачам для ухвалення правильного рішення в кризових умовах. У статті «Вічний вибір» видання попереджає, що часто фінансисти заманюють клієнтів інформаційним сурогатом, замовчуючи ключові дані.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG