Доступність посилання

ТОП новини

Президента засудили на 19 років. Здавалося б, до чого тут Україна?..


Екс-президент невизнаного Тайваню і його дружина отримали 19 років в'язниці за корупцію. Зважаймо на суму: за даними слідства, всього за 8 років перебування Чень Шуйбяня при владі (2000-2008 роки) було витрачено $ 20 млн. з бюджету острівної країни.

Лише $ 2.5 млн. на рік! І за це - 19 років! У нас на таких сумах ловили навіть не міністрів (міністрів у нас взагалі на хабарах не затримували), а мерів міст Київщині. А на Південному узбережжі Криму «заносять» удвічі більше головам сільрад! Взагалі, як довідалися мої колеги, хабар у мільйон доларів перестає бути для України сенсацією.

Натомість, сенсацією цілком міг би стати судовий вирок за подібний хабар. Утім, про подібні вироки нашим мерам-господарникам поки що нічого не чути. Мабуть, викрити (чи виправдати) українського мера складніше, ніж президента невизнаної держави.
Показовим тут має стає вирок у справі знаменитого львівського судді-колядника Ігоря Зварича.

Ще однією знаковою в цьому плані подією має стати розгляд справи колишніх посадовців Броварської райдержадміністрації, де фігурує рекордний розмір хабара – $ 42 мільйони (куди там тайванському президентові!).

Українці! Виявляється, наші лідери нам не брехали! Зарубіжний досвід свідчить: справедливість є – за неї варто боротися.
  • Зображення 16x9

    Дмитро Шурхало

    Співпрацюю з Радіо Свобода, був кореcпондентом і редактором (2008–2017), зараз веду програму «Історична Свобода». Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».

Дивитись коментарі (4)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG