Доступність посилання

ТОП новини

В Україні в неділю будуть повторні вибори до 797 місцевих рад – ЦВК


В Україні 14 листопада відбудуться повторні вибори до 797 місцевих рад, повідомила заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна.

«На сьогодні у Центральній виборчій комісії є дані щодо призначення повторних виборів у 266 адміністративно-територіальних одиницях. Повторне голосування в них, зокрема, призначене було на 7 листопада в 111 випадках і в 797 – на 14 листопада», – сказала Усенко-Чорна.

За її словами, повторне голосування в основному стосується формування районних рад у випадках, коли територіальні виборчі комісії не змогли визнати переможців в одномандатних мажоритарних округах.

Зі свого боку, заступник голови ЦВК Андрій Магера додав, що в багатьох регіонах України досі не встановлені офіційні результати виборів через судові позови різних суб’єктів виборчого процесу щодо оскарження результатів виборів. Водночас Магера не зміг уточнити кількість таких регіонів.

Як заявила Усенко-Чорна, не всі територіальні виборчі комісії інформують ЦВК про офіційну активність виборців, а також встановлення офіційних результатів виборів.

«Голова Центральної виборчої комісії звернувся до голови Судової адміністрації з тим, щоб саме судові органи повідомляли ЦВК про надходження судових рішень за результатами розгляду позовів щодо оскарження результатів виборів», – повідомила Усенко-Чорна.

Голосування на виборах депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів в Україні відбулося 31 жовтня.
XS
SM
MD
LG