Доступність посилання

ТОП новини

Уряд називає переговори з місією МВФ успішними


Уряд і місія Міжнародного валютного фонду успішно провели чергові переговори, на яких сторони дійшли компромісу, мовиться в недільному повідомленні департаменту інформації та масових комунікацій секретаріату Кабінету Міністрів.

За цим повідомленням, під час зустрічі в неділю з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим місія відзначила, що уряд України «повністю виконує взяті на себе зобов’язання та здійснює ефективну політику макроекономічної стабілізації».

Сторони обговорили кілька питань, із яких залишалися непогоджені формулювання, і в перебігу переговорів «було принципово погоджено компромісні підходи з усіх пунктів» Меморандуму про економічну та фінансову політику уряду України, який укладається в рамках чергового перегляду програми співпраці України та МВФ.

У понеділок Місія МВФ представить урядові України остаточно погоджений текст цього меморандуму і заяву за підсумками роботи місії, повідомила урядова прес-служба.

Місія МВФ перебуває цими днями в Києві для перегляду виконання Україною програми співпраці з Фондом, за якою держава отримує позику stand by на загальну суму в понад 15 мільярдів доларів протягом 2,5 років і з якого вона вже отримала перший транш. За результатами роботи місії МВФ вирішить, чи надавати другий транш цієї позики.
XS
SM
MD
LG