Доступність посилання

ТОП новини

Проти голови гірничорятувальної служби порушили справу


Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти керівника Державної воєнізованої рятувальної служби у вугільній промисловості України. Його звинувачують у порушенні правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах країни, повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

За даними відомства, кримінальну справу порушило 10 листопада Головне управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ, а 11 листопада чиновника затримали.

Як повідомили в прес-службі, 12 листопада Печерський районний суд Києва виніс стосовно цього посадовця запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

У Генпрокуратурі пояснили, що в 2007 році була порушена кримінальна справа за фактом порушень правил безпеки під час ліквідації аварії на шахті імені Засядька, коли загинули п’ятеро рятувальників і понад 100 були травмовані. У рамках розслідування цієї справи встановили провину начальника гірничорятувальної служби, повідомили в ГПУ.

Внаслідок трьох вибухів на шахті імені Засядька 18 листопада, а також 1 і 2 грудня 2007 року загинули 106 людей (101 гірник і 5 рятувальників).
XS
SM
MD
LG