Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали сіли за круглий стіл з мітингувальниками


У Верховній Раді України проходить зустріч за круглим столом представників підприємців, які зібралися сьогодні на акцію протесту, і народних депутатів від більшості, на якій обговорюються проблемні питання, що стали причиною пікетування парламенту.

Під час акції протесту з числа підприємців обрали декілька чоловік для зустрічі з народними депутатами. Від коаліції, зокрема, присутні лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов, Владислав Лук’янов, Інна Богословська, Ірина Горина.

Єфремов запевнив представників бізнесу, що всі пропозиції підприємців будуть вислухані і щодо них буде проведено обговорення, повідомляють агенції новин.

З боку підприємців Оксана Продан, яка присутня на зустрічі, пообіцяла продемонструвати стійкість і непоступливість у відстоюванні інтересів підприємців.

Верховна Рада вже завершила розгляд поправок до першого розділу проекту Податкового кодексу «Загальні положення», затвердивши таким чином цей розділ.

Закінчити розгляд усього документа депутати планують у четвер.

Водночас вони відмовилися голосувати за те, щоб пленарне засідання транслювали на подвір’я Верховної Ради, де мітингують підприємці.

Перед будинком Верховної Ради протестувальники встановили 3 військові намети.

Як зазначили у столичному главку міліції, будь-яких порушень громадського порядку не зафіксовано.
XS
SM
MD
LG