Доступність посилання

ТОП новини

Росія підтримує участь України в інтеграційних інституціях – Путін


Росія підтримуватиме активнішу участь України в інтеграційних об'єднаннях на пострадянському просторі, зокрема, в ЄврАзЕС, Митному союзі та Єдиному економічному просторі.

Про це заявив прем'єр Росії Володимир Путін.

«Ми бачимо, що наші українські друзі виявляють дедалі більший інтерес до роботи в цих організаціях. Будемо лише схвалювати участь України в їхній роботі», – сказав голова уряду Росії, виступаючи у п'ятницю в Санкт-Петербурзі на засіданні Міждержавної ради Євразійської економічної співдружності.

До складу ЄврАзЕс сьогодні входять Росія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан та Таджикистан. Україна, разом із Молдовою і Вірменією, є в ньому спостерігачем.

У рамках цього об'єднання Росія, Білорусь і Казахстан оголосили про створення Митного союзу і планують створити також Єдиний економічний простір цих трьох держав.

У Європейському Союзі раніше не раз застерігали, що участь України в останніх двох об'єднаннях унеможливила б створення зони вільної торгівлі між Україною й ЄС. Переговори про створення такої зони є частиною ширших переговорів про укладення Договору про асоціацію між Україною і Євросоюзом, які нині тривають.
XS
SM
MD
LG