Доступність посилання

ТОП новини

У Києві триває акція протесту підприємців


Близько сотні підприємців продовжують протестувати сьогодні вранці на Майдані Незалежності в Києві проти Податкового кодексу.

На Майдані встановили кілька наметів, у яких ночували учасники акції. Мітингувальники продовжують встановлювати намети. Зараз у Києві йде дощ, однак це не заважає підприємцям збиратися біля сцени для проведення мітингу. Підприємці слухають українську народну музику та зігріваються чаєм. Демонстранти заявляють, що не мають намірів припиняти акцію.

22 листопада учасники акції протесту проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності оголосили свою акцію безстроковою.

Міністерство внутрішніх справ закликало підприємців, що мітингують, звільнити Майдан Незалежності у зв’язку з рішенням Окружного адміністративного суду Києва, яке забороняє громадським організаціям проводити масові акції в центрі Києва з 22 по 26 листопада.

Водночас вчора ввечері депутат від НУНС Юрій Гримчак заявив, що міліція не має права розігнати підприємців, які протестують на Майдані Незалежності проти податкового кодексу. «Зранку я подав заявку про проведення зустрічі з виборцями. Тому у нас тут попри рішення суду є офіційна зустріч зі мною», – заявив він зі сцени Майдану.

Підприємці почали збір підписів за проведення референдуму з розпуску Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG